Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepez’den Ormanspor’a gol yağmuru
29 Aralık 2014, Pazartesi - 10:19Süper Amatör Lig\'de gösterdiği başarılı oyunu ile ligin ilk yarısını 2\'inci sırada kapatan Kepez Belediyespor futbol takımı, ikinci yarı da başarılı bir oyun sergiliyor. Haftalardır galibiyet çizgisini koruyan Kepez\'in altın kramponları bu hafta oynadığı Ormanspor deplasmanından 3 puanla döndü.
Ormanspor\'un kendi sahasında saat 14:00\'da başlayan karşılaşma da Kepez\'in Ormanspor karşısında üstünlüğü ilk yarı gelen gollerle skora yansıdı. 25 Dakika da penaltı vuruşu ile topu fileler ile buluşturan Enver\'in golü ile durum 1-0 oldu. İlk yarı hakem maçı uzatmalara götürdü ve bu durum Kepez\'in işine yaradı. 45+1\'de Salih\'in golü ile Kepez Belediyespor soyunma odasına 2-0 galip gitti.
İkinci yarı başlama düdüğünün çalması ile Kepez Belediyespor, Ormanspor karşısında maça üstün başladı. Salih\'in 53\'üncü, Hakan\'ın 57\'inci, takımın altyapı dan aldığı yeni transferi Metecan\'ın 63\'üncü, Enver\'inde 75\'inci dakika da bulduğu gol ile durum 6-0\'a yükseldi. Kepez\'in 7\'inci golü atmak için birçok gol pozisyonu yakaladı ancak başarılı olamadı. Böylelikle Kepez Belediyespor, Ormanspor deplasmanından 6-0\'lık skor ile 3 puanlık galibiyetle dönmüş oldu.
Maç hakkında düşüncelerini aktaran Kepez Belediyespor\'un Teknik Direktörü Mehmet Uğurlu, “Ormanspor karşılaşmasında iyi oyun sergiledik ve ikinci yarı arka arkaya gelen goller ile maçı 6-0\'lık üstünlükle almış olduk. Deplasmandan 3 puan aldığımız için sevinçliyiz.\"diye konuştu.
Kepez\'in altın kramponları yeni yılın ilk haftasında Kınıkspor deplasmanına gidecek.