Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepez’den Yeşil Kemer galibiyeti
22 Aralık 2014, Pazartesi - 10:40Kısa adı SAL olan Süper Amatör Lig\'de mücadele eden Kepez Belediyespor, geçtiğimiz hafta Yeni Kemer, bu hafta ise Yeşil Kemer ile oynayan Kepez Belediyespor, deplasmandan galip döndü.
Kemer Stadyumu\'nda saat 14:00\'da başlayan karşılaşma heyecanlı başladı. İki takımında baskılı oyunu maçın tansiyonunu da yükseltti.Yeşil Kemer Belediyespor\'un 6\'ıncı dakika da bulduğu gol ile durum 1-0\'a yükseldi. Kepez Belediyespor, baskılı oyunuyla bir çok gol pozisyonu bulsa da topu fileler ile buluşturamadı. 45 dakikalık mücadelede Kepez, soyunma odasına 1-0 mağlup gitti.
İkinci yarı düdüğünün çalması ile Kepez, Yeşil Kemer\'e karşı hızlı ve üstün başladı. Kepez\'den Hakan\'ın 49\'uncu dakika da bulduğu gol ile durum 1-1 eşitlendi. Maçın 65\'inci dakikalarında oyuna giren Enver\'in 91\'inci dakikada bulduğu gol ile Kepez 2-1 maçı önde bitirdi. Kepez, Kemer deplasmanından galibiyetle döndü.
Kepez Belediyespor Futbol takımının antrenörü Mehmet Uğurlu, \"Kemer\'den 3 puanla döndüğümüz için sevinçliyiz.\" diyerek \"Hedef play-off. \" dedi.
Kepez Belediyespor Futbol takımı önümüzdeki hafta Orman Spor deplasmanına gidecek.