Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepez ilk yarının son maçında
19 Aralık 2014, Cuma - 09:02Kendi evinden Ayna Halk Oyunları maçına hazırlanan Kepez\'in Sultanları bu maçtan da galip gelerek ikinci yarı play-off\'a emin adımlarla gitmek istiyor.
İki haftadır elde ettiği galibiyetle moral depolayan Kepez Belediyespor Bayanlar Voleybol A Takımı, bu hafta evinde Ayna Halk Oyunları\'nı konuk edecek. Türkiye Bayanlar Voleybol 3\'üncü Lig\'de mücadele eden Kepez\'in Sultanları, aynı zamanda ilk yarının son maçına çıkacaklar.
Hafta sonu oynanacak maç için hafta boyunca yoğun bir çalışma programına giren sultanları, Ayna karşılaşmasından da galip gelmek istiyor. Kepez Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Necdet Yüksel, Turgut Özal Kapalı Spor Salonu\'nda sıkı bir idman programına giren sultanların bu maçı almaları dahilinde ikinci yarı play-off\'a kalabilmek için zorlu bir mücadele içerisine gireceklerini ifade etti.
Ayna karşılaşması öncesi antrenör Çetin Taş ise, \"Ayna Hallk Oyunları maçını alarak hedefimiz grupta ilk 3\'e girmek ve Play-off\'lara emin adımlarla ilerlemek.\" dedi.
İlk yarının son maçına evinde çıkacak olan Kepez Belediyespor-Ayna Halk Oyunları karşılaşması, 21 Aralık Pazar günü Atatürk Kapalı Spor Salonu\'nda saat:12:00\'de oynanacak.