Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepez’in sultanları İzmir mesaisinde
12 Aralık 2014, Cuma - 10:07Lig başından itibaren talihsizlik zincirine takılan Kepez\'in sultanları, Tekstilspor galibiyeti ile zinciri kırdı ve sıkı bir antrenman mesaisine girdi.
Türkiye Bayanlar Voleybol 3\'üncü Lig\'de mücade eden Kepez Belediyespor bayanlar voleybol takımı, geçtiğimiz hafta mağlubiyet zincirini kırarak temiz bir sayfa açtı. Sahada iyi oyun sergilemelerine rağmen son setler de maçı kaptıran Kepez\'in sultanları, Tekstilspor maçında rakibine bu şansı vermedi. 3-0\'lık skor ile maçı alan Kepez\'in sultanları, galibiyet morali ile hemen çalışmalarına başladı. 1 günlük aranın ardından yoğun antreman mesaisine başlayan Kepez Belediyespor Bayanlar Voleybol takımı, İzmir\'de oynanacak olan Gelişim Koleji deplasmanından da galip gelmek istiyor.
Kepez Belediyespor Bayanlar Voleybol Takımı\'nın antrenörü Çetin Taş, ”Takımın üzerinde şanssızlık vardı. İyi oynamamıza rağmen kazanamıyorduk. Denizli Tekstilspor\'u yenerek takımıma özgüven geldi. Bu özgüven idmanlarımızı moralle yapmamıza neden oldu. İnşallah bu hafta gelişim maçı dönüm noktası olacak. Bu maçı alırsak Lig\'de ilk 4\'ün içinde girme şansımız var. Bu nedenle Gelişim Koleji maçını alıp devre arasına iyi bir sıralamada girmek istiyoruz.\" diye konuştu.
Gelişim Koleji- Kepez Belediyespor karşılaşması 14 Aralık Pazar Günü İzmir Atatürk Kapalı Spor Salonu\'nda saat 14:00\'da başlayacak.