Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
“Gençlerin Mutlulukları İçin Çalışıyoruz”
9 Aralık 2014, Salı - 12:20Nebi Güney İmam Hatip Ortaokulu ve Kepez İmam Hatip Ortaokulu 7. sınıflarından 40’ar kişilik öğrencisi grubu, okul müdürleri ve bazı öğretmenler, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün konuğu oldu.
Belediye hizmet binasında, Halkla İlişkiler, Zabıta, Başkanlık Makamı ve diğer birimleri gezen öğrenciler, daha sonra ise meclis toplantı salonunda animasyon çizgi film izledi.
Öğrencilerle tek tek ilgilenen Başkan Tütüncü, ziyaretçilerine belediyenin işleyişi hakkında bilgiler verip, sohbet etti. Öğrencilere ders çalışmaları ve kitap okumaları önerilerinde bulunan Başkan Tütüncü, gençlere Vehbi Vakkasoğlu’nun ‘Öğretmenin Not Defteri’ adlı kitabı ve Kepez Belediye Tiyatrosu’nun “Çizmeli Kedi” adlı tiyatro oyununun biletini hediye etti.
Kepez ilçesinde yatırım yaparken ilk önce akıllarına gençlerin geldiğini belirten Başkan Tütüncü, “Ülkenin geleceği gençlerdir. Onun için belediyenin her yatırımında her programında ilk akıllara gençlerimiz geliyor. Gençlerin Kepez’de daha mutlu olması için çalışıyoruz. Ona göre gelecek inşa ediyoruz.” dedi.
Gençlerin sorularını cevaplayan Başkan Tütüncü, daha sonra öğrencilerle birlikte günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.