Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Amatör futbolun lokomotifi Kepezspor
4 Aralık 2014, Perşembe - 10:48Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü`nün ``Haydi Çocuklar Spor`a`` sloganı ile Kepez`deki bütün çocukları kış spor okullarına davet ediyor.
Spor`a verdiği önem ile Kepezlilerin gönlünde yer edinen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ``Futbol branşımız ile milli takımlara oyuncular yetiştiriyoruz. Geçmişte Beşiktaş ve Fenerbahçe gibi takımlara oyuncular gönderdik. Sporcu fabrikası gibi çalışıyoruz. Amatör Futbolunun lokomotifiyiz.`` dedi.
Bünyesinde yetiştirdiği milli takım oyuncuları ile isim yapmış bir kulüp olan Kepez Belediyesi Spor Kulübü, Antalya Süper Amatör Lig`inde genç oyunculara ve altyapısından yetişen oyunculara şans veren, hemen hemen tek kulüp olma özelliğini taşımakta ve bu yönü ile örnek teşkil etmekte.
7 yaşından itibaren deneyimli antrenörler eşliğinde güven ortamında spor yapma imkanı bulan Kepezli çocuklar, spor okullarına gelerek sağlıklı yaşam ve sağlıklı bireyler olmak için hayata 1-0 önde başlıyorlar.
``Haydi Çocuklar Spor`a`` sloganı ile başlattığı kış okullarında, çocukların spor eğitimi alarak, kötü alışkanlıklardan kurtulmasını söyleyen, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ``Futbol branşımız ile milli takımlara oyuncular yetiştiriyoruz. Sporcu fabrikası gibi çalışıyoruz. Amatör futbolunun lokomotifi gibiyiz.``dedi.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, yaz ve kış okulları açarak bir çok branşta çocukların boş vakitlerin de spora yönelmelerini sağladıklarını kayderek, “Bünyemizde yetiştirmiş olduğumuz bir çok genç futbolcuyu profesyonel kulüplere transfer ediyoruz. Beşiktaş, Fenerbahçe gibi birçok kulübe oyuncu transferi yaptık. Türk futboluna sporcular kazandırıyoruz.`` diye konuştu.