Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepezspor Bursaspor’u konuk ediyor
3 Aralık 2014, Çarşamba - 11:48Lig`in ilk haftasından itibaren gösterdikleri performans ile başarılar elde eden Kepez Belediyespor basketbol takımı ligin 8. haftasında evinde Bursaspor`u konuk edecek.
Konya Selçuklu Belediyespor maçının ardından bir günlük ara ile idmanlara başlayan Kepez Belediyespor, günde çift antrenman yaparak Bursaspor maçına hazırlanıyor.
Takım koçu Engin Taşkıran gözetiminde toplu çalışma, beşe beş yarı ve tam saha maç ile 30 dakika şut antrenmanı yapan oyuncular hazırlıklarını sürdürüyor.Ayrıca Kepez`in dev adamları Atatürk Kapalı Spor Salonu`nda oynanacak karşılaşma öncesi antrenmanlarının bir kısmını Turgut Özal Kapalı Spor Salonu`nda ve bir kısmını ise Atatürk Kapalı Spor Salonu`nda yapacak.
Bursaspor maçı için düşüncelerini aktaran antrenör Engin Taşkıran, ``Bursaspor`da galibiyet isteyen bir takım. Bizde galibiyet istiyoruz ve ona göre hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. İnşallah bu maçı da alarak ilk yarıyı emin adımlarla kapatmak istiyoruz.`` diye konuştu.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu`da, basketbol takımının gösterdiği başarıdan ötürü tebrik ederek, Bursaspor maçının ardından ilk yarının son maçlarını da mağlubiyetsiz bitirmeleri arzusunda olduğunu belirtti.
Kepez Belediyespor- Bursaspor karşılaşması 6 Aralık Cumartesi günü saat 16:00`da Atatürk Kapalı Spor Salonu`nda oynanacak.