Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Tütüncüden öğrencilere müjde
1 Aralık 2014, Pazartesi - 17:25Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ahmet Coşkun Bulut Ortaokulu, Fikret Haluk Saraçoğlu Ortaokulu ve Barak İlkokulu öğrenci ve öğretmenlerini Kepez Belediyesinde ağırladı.
Belediyeyi ziyarete gelen öğrenciler ilk olarak Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Nikah Salonu ve Başkanlık Makamını gezerek belediyecilik çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
Öğrenciler daha sonra meclis salonunda Başkan Hakan Tütüncünün misafiri oldular. Öğrencilerle sohbet eden Tütüncü; eğitime çok büyük önem verdiklerini ifade ederek, çocukları ilgilendiren projeleri hakkında da bilgiler verdi.
Tütüncü, öğrencilere derslerinde başarılı olmaları ve anne, babalarının ile öğretmenlerinin sözlerinden çıkmamaları gerektiğini belirterek, Çocuklar ve öğrenciler anne ve babalarının sözlerinden çıkmamalı ve onların sözlerini dinlemelidir. Ayrıca, öğretmenlerine de ayrı bir değer ve saygı duymalıdırlar. Öğretmenler bize okumayı, yazmayı öğreten, geleceğimize yön veren insanlardır. Onlar sizler için çalışıyor. Bizde sizler için çalışıyoruz. Sizin daha güzel bir Kepezde yaşamanız için projeler üretiyoruz. Antalyanın en büyük ve en özel kütüphanesini yapmak için çalışmalar yapıyoruz. Kütüphaneyi 2015 yılı içerisinde inşa edeceğiz. Bunlarla birlikte macera parkı, kaykay ve paten pisti de yapacağız. dedi.
Başkan Tütüncü daha sonra tüm öğrencilere kitap ve Kepez Belediye Tiyatrosu (KBT) çocuk oyunu bileti hediye etti.