Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepez basketbolda emin adımlarla
27 Kasım 2014, Perşembe - 17:19Türkiye Erkekler Basketbol 3`üncü Lig`inde mücadele eden Kepez Belediyespor Basketbol takımı haftalardır galibiyet üzerine galibiyet alıyor. 2`inci Lig yolunda emin adımlar ile ilerleyen Kepez`in dev adamları bu hafta ise Konya Selçuklu Belediyepor deplasmanına hazırlanıyor.
Kayseri Melikgazi Belediyespor deplasmanından sonrası bir gün ara ile hazırlık çalışmalarına başlayan Kepez Belediyespor Basketbol takımı antrenmanlarını sürdürüyor. Turgut Özal Spor Salonu`nda idmanlarını yapan Kepez`in dev adamlarında sakat ve cezalı oyuncu bulunmuyor.
Haftalardır galibiyet serisini bozmadan mücadele veren Kepez Belediyespor basketbol takımı, bu haftada Konya Selçuklu Belediyespor maçından da galip gelmek istiyor. Günde çift antrenman yaparak Konya deplasmanına hazırlanan Kepez`in dev adamları galibiyet serisini Konya Selçuklu Belediyespor ile devam ettirmek istiyor.
Konya hazırlıkları hakkında düşüncelerini aktaran Kepez Belediyesi Spor Kulübü Basketbol Şube Sorumlusu Hakan Çatal, "Galibiyet serisini devam ettirerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kayseri deplasmanı sonrası bir gün ara verdik. Bir gün aradan sonra Pazar günkü maça hazırlanıyoruz. Sakat ve cezalı oyuncumuz yok. Aynı hırsla devam ediyoruz. 3 maçlık bir seri yakalamak istiyorduk, çıkış için şu anda onu yakalamış durumdayız. Selçuklu Belediyespor maçı bizim için önemli bir maç. Sıralama da altımız da kalması gereken takımlardan biri."diye konuştu.
Karşılaşma, Pazar Günü saat 13:00 da Konya Selçuklu Belediyesi Spor Salonu`nda oynanacak.