Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Öğretmenler Günü Dostluk Maçı
25 Kasım 2014, Salı - 18:58Öğretmenler günü ansısına, Kepez Belediyesi ve Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında düzenlenen gösteri maçı, Hasan Doğan Stadında gerçekleşti.
Öğretmenler günü ansısına, Kepez Belediyesi ve Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında düzenlenen gösteri maçı, Hasan Doğan Stadında yapıldı.
Hasan Doğan Stadında 24 Kasım Öğretmenler günü anısına düzenlenen etkinliğe, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Kaymakamı Savaş Tuncer, Kepez İlçe Mili Eğitim Müdürü Hüdai Vural, Kepez Belediyesi Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Dostluk, kardeşlik ve sevgidir
Burada bir konuşma yapan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 24 Kasım öğretmenler günü anısına böylesi güzel bir etkinliği düzenlediklerini belirterek, Böylesi güzel bir günde, böylesi güzel bir etkinlik yapıyoruz. Aynı zamanda sporun dostluk, kardeşlik ve sevgi olduğuna vurgu yapmış oluyoruz. Ama bugün hep birlikte, hep beraber bizim anne ve babalarımızdan sonra, hayatımızdaki en değerli varlıklarımız olan öğretmenlerimiz için bir araya geldik. dedi.
En iyi şey çalışmak ve başarmaktır
Hepimiz için önemli olan öğretmenlerimiz bizim için çok değerli diyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sözlerine söyle devam etti, Bugün öğretmenler gününde bizler nasıl bir hediye verirsek mutlu olurlar diye düşünmeliyiz. Öğrenciler olarak öğretmenlerimize verebileceğimiz en iyi şey çok çalışmak ve başarmaktır. İnşallah sizlerde bu anlamlı günde derslerinize çok çalışarak öğretmenlerinize başarı hediye edersiniz.
Öğretmenler gününü tebrik ediyorum
Derslerine çok çalışarak öğretmenlere en güzel hediyeyi verebileceklerinin altını çizen Tütüncü, Bir öğretmene en güzel hediyelerden biri, yıllar sonra çok önemli bir başarı elde etmiş olmaktır. Elleri öpülesi öğretmenlerimizin, öğretmenler gününü tebrik ediyorum. Sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. dedi.