Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepez`in Kayseri zaferi
24 Kasım 2014, Pazartesi - 20:57Kepez Belediyespor basketbol takımı Melikgazi Belediyespor`u 82-62 mağlup ederek galibiyet zincirini korudu.
Türkiye Erkekler Basketbol 3 üncü Lig de mücadele eden Kepez Belediyespor Basketbol Takımı ligin 6`ıncı hafta maçını Kayseri takımı olan Melikgazi Belediyespor ile karşılaştı.
Kayseri Atatürk Kapalı Spor Salonu`nda oynanan mücadeleye Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, Kulüp Sorumlu Müdürü Birkan Aslan ve Kulüp Yöneticisi Şaban Yılmaz deplasman protokolünden maçı izledi.
Batuhan Kömükoğlu ve Yiğit Aslan hakem ikilisinin yönettiği mücadele de Kepez`in dev adamları ilk yarı baskılı oyunu ile 40-34 önde kapattı. Maçın ikinci yarısında da aynı performansı gösteren Kepez Belediyespor, ikinci yarıyı da 82-62 li skor ile maçın galibi geldi.
Maçı tribünden izleyen Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu ile galibiyet sevincini paylaşan oyuncular yöneticileri selamladı. Başkan Ünlüoğlu, "Melikgazi Belediyespor`u 20 sayı fark ile yenerek 82-62 maçı galip tamamladık."dedi.
Kepez Belediyespor Basketbol takımının baş antrenörü Engin Taşkıran, maç sonrasında yaptığı açıklamada Melikgazi Basketbol takımının bulunduğu konum itibari ile galibiyete ihtiyacı oluğunu belirterek "Biz de geçtiğimiz hafta galip geldik ve çıkışa geçtik. Güzel maç oldu, maçı da biz kazandık." dedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyespor`un oyuncularını tebrik ederek 2`inci lig yolunda başarılar diledi.