Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Tütüncü pistlerde
24 Kasım 2014, Pazartesi - 18:49Kepez Belediyesinin destekleriyle düzenlenen Slalom Yarışlarında, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, otomobil sporlarına gönül veren gençlerle bir araya geldi.
Kepez Belediyesinin ev sahipliğinde ve Antalya Motor Sporları Kulübünün de katkılarıyla düzenlenen slalom yarışları, Hasan Doğan Stadyumu yanındaki boş alanda gerçekleşti.
Gençlerin otomobilleriyle güvenli bir ortamda yarışmalarını sağlayan etkinliğe, yüzlerce hız tutkununun yanı sıra Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de katıldı.
Yarış severlerle bir süre sohbet eden Başkan Tütüncü, gençlere trafikte hız yapmamaları uyarısında bulundu. Kendisinin de hızı sevdiğini ancak bu tutkusunu sadece özel pist ve alanlarda giderdiğini belirten Başkan Tütüncü, Hız yerinde ve zamanında güzeldir. Kesinlikle trafiği tehlikeye atmak uygun olan davranış değildir. Özel pistlerde birlikte olmak, beraber olmak bizim için çok önemli. Bundan sonra da otomobil sporlarını desteklemeye devam edeceğim. dedi.
Antalya Motor Sporları Kulübü Başkanı Hakan İpkin ise desteklerinden dolayı Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür etti. Pist alanını gezerek otomobilleri inceleyen Başkan Tütüncü, pilotların sorunlarını dinledi. Gençlerin ricasını kırmayan Başkan Tütüncü daha sonra ise bir araca binerek copilotluk yaptı.