Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kuzeyyaka`ya cami ve sağlık tesisi
21 Kasım 2014, Cuma - 21:20Başkan Hakan Tütüncü, Kuzeyyaka Mahallesi`nin cami ve aile sağlığı merkezi taleplerini karşılamak için çalışma başlattıklarını söyledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kuzeyyaka Mahalle Muhtarı Ali Güçlü ve bazı mahalle sakinlerini kabul etti. Muhtar Güçlü ve beraberindekiler, kabulde mahalleye kazandırmak istedikleri cami için Başkan Tütüncü`den destek istediler.
Tütüncü`de belediye, cami yaptırma derneği ve hayırsever işbirliği ile camiiyi mahalleye kazandıracaklarını belirtti. Tütüncü, belediye olarak camiinin mimari projesini, temel kazısını ve çevre düzenlemesini yapacaklarının da sözünü verdi.
Aile sağlığı merkezi de geliyor
Başkan Hakan Tütüncü, mahallenin diğer bir talebi olan aile sağlığı merkezinin yapımı için de gerekli adımları attıklarını söyledi. Tütüncü, planlama sürecinin tamamlanmasından sonra hayırsever desteği ile sağlık tesisini, Kuzeyyaka Mahallesi`ne kazandıracaklarını ifade etti.
Muhtar Ali Güçlü de cami ve aile sağlığı merkezi taleplerinin karşılanmasına dönük gayretlerinden dolayı Tütüncü`ye teşekkür etti.