Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepezde Yeni Türkiye konferansı
20 Kasım 2014, Perşembe - 18:09Gazeteci Nagehan Alçı, Cumhuriyet ve Yeni Türkiye isimli konferansta, yaşanan gelişmeleri Antalyalılara anlatacak.
Kepez Belediyesi Kasım ayı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında, Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde Gazeteci Nagehan Alçı, Cumhuriyet ve Yeni Türkiye isimli konferansta ülkede yaşananları gelişmeleri Antalyalılara anlatacak.
Toplumsal olayları politik farklı bir bakış açısıyla anlatarak dikkatleri üzerinde toplamayı başaran gazeteci Nagehan Alçının konferansı, 24 Kasım 2014 Pazartesi günü saat 20.00de başlayacak.
Türkiyenin önemli demokratik dönüşümleri sürecini dinlemek için bütün Antalyalıları konferansa davet eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Hızla değişen Türkiyenin sürecini öğrenmek isteyen bütün Antalyalıları, konferansa bekliyorum. Kepezde kültür aktivitelerimiz hız kesmeden devam ediyor. Her alanda ilçe gelişmeye devam ediyor. dedi.