Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Başkan Tütüncüden eğitime tam destek
18 Kasım 2014, Salı - 17:45Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okul ziyaretleri kapsamında Hüseyin Ak İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret etti.
Öğrenciler tarafından büyük ilgiyle karşılanan Başkan Tütüncü, eğitime desteklerinin koşulsuz olduğunu ve talep edilen okul eksiklerinin en kısa zamanda giderileceğini belirtti.
Kepez ilçesinde eğitim-öğretime devam eden okulların ziyaretlerine devam eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, son olarak Hüseyin Ak İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleriyle bir araya geldi.
Başkan Tütüncü, ilk olarak okul müdürü Muhammed Çayırın odasına sonra da öğretmenler odasına geçti. Okul Müdürü Çayır, Başkan Tütüncü, sağ olsun sürekli bizi sürekli destekliyor. Her fırsatta bizimle iletişime geçerek eksiklerimize yardımcı oluyor. dedi.
Öğrenciler tarafından büyük ilgi ve sevgiyle karşılanan Başkan Tütüncü, okuldaki bazı sınıfları da gezdi. Çocuklara başarılar dileyen Başkan Tütüncü, öğrencilerle sınıfta uzunca sohbet etti. Öğrencilerin taleplerini dinleyen Başkan Tütüncü, Belediye olarak eğitime desteğimiz koşulsuz ve aralıksız devam etmektedir. Belediyenin asli görevi olmamasına rağmen biz destek için hiç düşünmeden, okullarımıza koşarak geliyoruz. ifadesini kullandı.
Öğrencilere iyi dersler dileyen Başkan Tütüncü, Öğrencilerin daha iyi ortamlarda okuyabilmesi için eğitime tam destek veriyoruz. Okulların eksikliklerinin giderilmesi için okul yönetimiyle güçlerimizi birleştirip Kepezi daha iyi günlere taşıyacağız. Amacımız daha kültürlü daha eğitimli bir ilçe oluşturmak. diye konuştu.
Ziyaretin ardından Başkan Tütüncü ve öğretmenler, günün anısına toplu olarak hatıra fotoğrafı çektirdi.