Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Tütüncü Şehit Anneleri Benim Annemdir
17 Kasım 2014, Pazartesi - 17:17Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği`ni ziyaret etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Şehitler Parkı içerisindeki Antalya Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği`ni, Kepez Belediyesi Meclis Üyeleriyle birlikte ziyaret etti.
Antalya Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Cengiz Nizam, Her sıkıntımız da yanımızda, ailelerimizin her sıkıntısı ve sorunun da her zaman destekçimiz olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye, sahsım ve derneğim adına teşekkür ediyorum. dedi.
Her zaman hatırlanmalı
Ziyarette bir konuşma yapan Başkan Tütüncü,Bu tip dernekler Türkiyede toplumsal yapımızı güçlendiren ve birbirimizle dayanışmamızı artıran çok önemli dernekler, bunlar sadece seçim zamanında hatırlanmamalı, her zaman birlikte ve beraber olunmalı. açıklamasını yaptı
Şehit Anneleri Benim Annemdir
Geçtiğimiz beş yıl içerisinde bir aile sıcaklığı içerisinde hep bir arada olduklarının altını çizen Tütüncü,Bütün şehit anneleri, benim annelerimdir. Biz öyle görüyoruz. Onlarda bizi evlatları olarak gördüğü sürece mutlu oluyoruz. Bu gönül bağının kurabilmenin mutluluğunu yaşıyorum. ifadesini kullandı.
Biz hep beraber bir aileyiz
Antalya Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği`nin her zaman yanında olduklarını belirten Tütüncü, sözlerini şöyle tamamladı, Biz hep beraber bir aileyiz. Herhangi bir şehidimizin annesi, eşi, yavrusu bizim canımız ciğerimizdir. Biz böyle gördük ve böyle görmeye de devam edeceğiz. Bugün ne seçim arifesi ne seçim öncesi ne de çok yakında seçim olacak bir gün. Siyasi bir beklenti olmaksızın, böylesi bir dost meclisini biz buralarda yapalım istiyorum. Fiziken madden ve manen her türlü desteğimiz, sizlerle birlikte devam edecek.