Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Tütüncüden kamu kurumlarına ziyaret
14 Kasım 2014, Cuma - 18:29Başkan Hakan Tütüncü, Kepezin güzelleşmesine dönük çalışmalarla ilgili işbirliği yapmak ve önerileri dinlemek amacıyla kamu kurumlarının temsilcileriyle bir araya geliyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, projelerini ve Antalyayı konuşmak amacıyla kamu kurumlarına yönelik başlattığı ziyaretlerini sürdürüyor.
Başkan Tütüncü, bu kapsamda Antalya Müze Müdürü Mustafa Demireli ziyaret etti. Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoyun da eşlik ettiği ziyarette, Kepezde turizme katkı verecek müşterek çalışmalarla ilgili fikir paylaşımında bulunuldu. Müdür Demirel, ziyaret anısına Tütüncüye plaket verdi.
Tütüncü, daha sonra Antalya Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Selim Erola nezaket ziyaretinde bulundu. Müdür Erol, ziyaretinden dolayı Tütüncüye plaket vererek, teşekkür etti.
Ortak akla kıymet veriyoruz
Başkan Hakan Tütüncü, günün son ziyaretini Antalya Kadastro İl Müdürü Fatih Ataya gerçekleştirdi. Tütüncü, geçtiğimiz aylarda ataması yapılan Ataya görevinde başarılar diledi.
Başkan Yardımcısı Mustafa Sağdur, İmardan Sorumlu Başkan Danışmanı Ramazan Ecişin de eşlik ettiği ziyarette, Kepezin mülkiyetle ilgili sorunlarının çözümüne dönük çalışmalar değerlendirildi.
Ziyaretler sonrası bir açıklama yapan Başkan Hakan Tütüncü, sivil toplum örgütleriyle ve devlet kurumlarıyla yapılacak olan karşılıklı çalışmalara ve işbirliklerine büyük kıymet verdiklerinin altını çizdi. Tütüncü, işbirliği neticesinde oluşacak olan ortak akılla, projeleri yapmak arzusunda olduklarını vurguladı.