Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Burdurlular Kepezde buluşuyor
12 Kasım 2014, Çarşamba - 17:31Kepez Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 14 Kasım 2014 günü saat 19.30da Turgut Özal Spor Salonunda Burdurlular Gecesi düzenleyecek.
Burdurlular Kepezde bir araya geliyor. Kepez Belediyesi ve Antalya Burdurlular Derneği işbirliğiyle, 14 Kasım 2014 günü saat 19.30da Turgut Özal Spor Salonunda Burdurlular Gecesi düzenleyecek.
Ünlü sanatçı Sümer Ezgünün katılacağı gecede, Burdur folklor ekibi ve Ümmü Erbil de sahne alacak.
Antalyada yaşayan Burdurluların kaynaşmasına katkı sağlamak istediklerini belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Bölgemizin en önemli kültürel değerlerinden birisi Burdurdur. Var olan dayanışmayı, düzenleyeceğimiz gecede pekiştirmek istiyoruz. Bütün Burdurlu hemşehrilerimizi gecemize davet ediyoruz. dedi.