Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepezin öğrencileri seven başkanı var
11 Kasım 2014, Salı - 19:40Kepez Endüstri ve Teknik Lisesi öğrencileri ile buluşan Başkan Hakan Tütüncü, Öğrencileri çok seven, öğrencilerin daha iyi güzel ortamlarda okusunlar diye her gün okulları ziyaret eden bir Kepez Belediye Başkanı var. dedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, lise öğrencileriyle gerçekleştirdiği söyleşilerine Kepez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile devam etti.
Başkan Tütüncü, söyleşide yaptığı konuşmada okulların eksikliklerinin giderilmesi ve öğrencilerin daha iyi ortamlarda okuyabilmesi için eğitime tam destek verdiklerini söyledi. Meslek lisesi öğrencilerinin, bir meslek öğrenek kollarına altın bilezik taktığına değinen Tütüncü, Meslek eğitimi önemli. Çünkü mesleğe sahip olamayan kimseler hayatın içerisinde işsizlik problemi sorunu yaşıyor. dedi.
Okula futbol sahası geliyor
Tütüncü, Kepez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinin, eksiklerini gidermek için gayret gösterdiklerinin altını çizerek, şöyle devam etti: Okul yönetimi, öğrencilere daha güzel çalışmaları sunmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Okul yönetimi ile güçlerimizi birleştirip okulu daha iyi günlere taşıyacağız. 2 yıl önceki ziyaretimde okulun atölye binaları yoktu. Milli Eğitim Bakanlığından ödeneği çıkartarak atölyeleri okula kazandırdık. Bilgi işlem sınıfını rehabilite ettik. Önümüzdeki günlerde okul idaresi işbirliği ile okula halı saha kazandıracağız. Öğrencilerimizin, bank ve piknik masası taleplerini de karşılayacağız.
Başkan Hakan Tütüncü, öğrencileri, önümüzdeki günlerde düzenleyecekleri Ahmet Hamdi Tanpınar Edebiyat yarışmasına da davet etti.
Edebiyat dersini dinledi
Tütüncü, söyleşisini, Öğrencileri çok seven, öğrencilerin daha iyi güzel ortamlarda okusunlar, diye her gün okulları ziyaret eden bir Kepez Belediye Başkanı var. Hepiniz benim kardeşlerimsiniz. Hepinizi çok seviyorum, sevmeye de devam edeceğim. diyerek tamamladı.
Tütüncü, söyleşinin ardından 11D sınıfını ziyaret ederek, 2. Dönem Tanzimat Edebiyatının işlendiği Edebiyat dersini bir süre dinledi. Öğrencilerle samimi bir sohbet de yapan Tütüncü, Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile okula kazandırdıkları atölyeleri de gezdi.
Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy, okul ziyaretinde Tütüncüye eşlik etti.