Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepez`de kültürlerimizi yaşatacağız
7 Kasım 2014, Cuma - 21:57Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Adıyamanlılar Sosyal Yardımlaşma Derneği üyeleri ile bir araya geldi.
Başkan Hakan Tütüncü, gerçekleştirdiği ziyaretlerle, hemşehri dernekleriyle bir araya geliyor. Son olarak Antalya Adıyamanlılar Sosyal Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti.
Adıyamanlılar Sosyal Yardımlaşma Derneğinde gerçekleşen ziyarete, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy, Kepez Belediye Meclis Üyesi Dilaver Tanık,Adıyamanlılar Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Recep Ejderha ve Adıyamanlı vatandaşlar katıldı.
Adıyamanlılar Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Recep Ejderha, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün yapmış olduğu ziyaretten dolayı, Antalyada yaşayan Adıyamanlıların her zaman yanı başında olduğu için teşekkür etti. Tütüncünün Antalyada sosyal ve kültürel olarak bir ilke imza attığını belirten Ejdarha, Hakan Tütüncünün daha önemli projelere de imza atacağını, bizlerde derneğimiz olarak her zaman yanı başımızda olan Tütüncünün yanında yer alacağız. dedi.
Derneklerimizin her zaman yanındayız
Seçimden seçime halkın içerisinde olanlardan olmadıklarını belirten Tütüncü, konuşmasına şöyle devam etti, "Adıyamanlı hemşerilerimizle birlikte bir çok kültürel ve sosyal etkinliği gerçekleştirdik Hemşeri dernekleri şehrimizin kültürel kimliğine çok önemli çalışmalar ve katkılar sağlayan kurumlarımız. Hemşeri derneklerimizin kendi kültürlerini yaşatmaları konusunda bizde önemli çalışmaları derneklerimizle birlikte sürdürme konusunda kararlıyız. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada hemşeri derneklerine katkılarımızı gerçekleştireceğiz.
Kültürlerimizi yaşatacağız
Hemşeri derneklerinin vatandaşlarımız arasındaki kültürel bağı, yardımlaşmayı ve sosyal bağları güçlendirdiklerini açıklayan Tütüncü, sözlerini söyle tamamladı,İyi bir toplum olabilmemiz için ben bu çalışmaları en güzel bir şekilde yapan, derneklerimizden biri olan Adıyamanlılar derneğimize ve başkanımız Recep beye ve yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Kepez Belediyesi, Adıyamanlılar derneğimizle el ele geleceğe yürümeye kararlı olan ve bu konuda da azimli olan bir kamu idaresidir. Her zaman hemşeri derneklerimizle her vesilede bir arada olduk ve olmaya devam edip, hemşerilerimizin kültürlerini Antalyada yaşatacağız. dedi.