Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Elmalıya Kültür Turu
7 Kasım 2014, Cuma - 20:48Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, birinci döneminde başlattığı Türkiyenin manevi ve medeniyet merkezlerine yönelik kültür turlarını, ikinci görev süresinde de sürdürüyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün, ikinci dönemdeki 70 projesinden biri olan kültür turlarının arasına, tarihi yerlerini görmeleri için Kepez halkına, Elmalının tarihi yerlerini gezdiriyor.
Tarihimiz ve kültürümüz bakımından önemli olan Çanakkale, Konya gibi Anadolunun çeşitli noktalarındaki kadim medeniyet merkezlerine geziler düzenleyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Tarihi ve kültür yerlerini gezmeleri için ilk kez Elmalıya gidecek olan heyeti, Erdem Beyazıt Kültür Merkezi önünden uğurladı.
İlk kez düzenlenen Elmalı gezisinde seyahat edenleri Erdem Beyazıt Kültür Merkezinin önünden yolcu eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, İlk sefere sizler çıkıyorsunuz. İnşallah bugün çok güzel bir gün yaşayacaksınız. Camilerin de namaz kılacaksınız. Sinani Ümmi, Vahabı Ümmi gibi manevi önderlerimizin türbelerini ziyaret edip, dualar edeceksiniz. Onlar Antalyanın manevi mimarlarıdır. dedi.