Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepezin yıldız sultanları grup 1incisi
7 Kasım 2014, Cuma - 17:58Antalya Yıldız Bayanlar Voleybol Lig inde Kepez Belediyespor, Antalya Büyükşehir Belediyesi ni 3-2 mağlup ederek, grup 1 inciliğine yükseldi.
Antalya Yıldız Bayanlar Voleybol Liginde, Kepez Belediyespor ile Antalya Büyükşehir Belediyesi maçı, Fatih Kapalı Spor Salonunda gerçekleşti.
Maça hızlı başlayan Kepez Belediyespor un Yıldız Bayanlar Voleybol Takımı, ilk seti 25-8, ikinci seti 25-20 önde bitirerek 2-0 öne geçti. Ardından 3 üncü sette 25-16, 4 üncü sette de 25-21 sayı ile geriye düşen Kepez Belediyespor un Yıldız Bayanları, 5 inci seti 15-12 kazanarak 3-2 lik skorla grup birinciliğine yükseldi.
Grup birinciliğine yükselen Kepez Belediyespor un Yıldız Bayanları maç sonunda sevinç gösterisinde bulunurlarken, takımın antrenörü Gülnur Sümer, "Maça iyi başladıklarını sonrasında ise tecrübesizliğimizden dolayı setleri verdik. Sonrasında ise takım ruhumuz ortaya çıktı ve maç kazandık"dedi.
Takımının kendisini yanıltmadığını öne süren Antrenör Gülnur Sümer, "Grup 1 incisi olduk. Şimdi grup1 incileri ve 2 incileri ile mücadele edeceğiz. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü nün verdiği destekten dolayı da çok mutluyuz" diye konuştu.