Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepezde Neşet Ertaş gecesi
7 Kasım 2014, Cuma - 16:49Kepez Belediyesi, 2012 yılında hayatını kaybeden Bozkırın Tezenesi lakabıyla anılan Sanatçı Neşet Ertaş için anma gecesi düzenlenecek.
Kepez Belediyesi, 2012 yılında İzmirde hayatını kaybeden Bozkırın Tezenesi lakabıyla anılan Sanatçı Neşet Ertaş için 9 Kasım 2014 tarihinde anma gecesi düzenleyecek.
Saat 20.00de Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde gerçekleşecek gecede İç Anadolunun ünlü yerel sanatçısı Bahri Altlaş ve Neşet Ertaşın yeğeni Burhan Ertaş, bozkırın tezenesinin ezgilerini söyleyecek.
Bütün Antalyalıları usta sanatçıyı anma gecesine davet eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Türkülerin unutulmaz üstadı merhum Neşet Ertaş, Kepezde anılacak. Onun değerli eserlerini, gençlere ve geleceğe yansıtmak, taşımak önemli diye düşünüyoruz. Farklılıklarımız bu ülkenin en büyük zenginliğidir. dedi.