Son Haberler
- Kepez’de anneler ve çocuklar tekvando antrenmanında buluştu
- Kepez’de yıldızların altında Yeşilçam nostaljisi
- Romanyalı eğitimciler Antalya Bilim Merkezi’ni gezdi
- Başkan Kocagöz, bir evladın engelli annesi için talebini hızla yerine getirdi
- Kepez Belediyesi, Antalya’yı Gökyüzü Gözlem etkinliğinde buluşturuyor
- Kepez’den Teomanpaşa’ya aynı anda dört hizmet
- Kepez’de sünnet şöleni coşkusu
- Başkan Kocagöz’den 4 mahalleye, 7 kat müjdesi!
- Antalya, Kepez Kültür Festivali’nde buluştu
- Kepezli çocuklar çok şanslı
Çocuklarımız Türkiyenin geleceği
18 Ekim 2014, Cumartesi - 20:42Başkan Tütüncü, başlattıkları söyleşi çalışması ile öğrenciler ile belediye arasında güzel bir gönül bağının kurulması amacıyla, bölgedeki öğrencileri Kepez Belediyesi Meclis Salonunda ağırlıyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, H.Avni Tolunay ve Emek Evler Ortaokulunu belediyede konuk etti.
Öğrenciler, ilk olarak Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli eşliğinde belediyenin müdürlüklerini gezdi. Daha sonra öğrenciler, meclis salonunda düzenlenen söyleşi de Başkan Tütüncü ile bir araya geldi.
H.Avni Tolunay ve Emek Evler Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenlerini meclis salonunda ağırlayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediyenin yapmış olduğu çalışmalarla ilgili bilgiler verip, öğrencilerin sorunlarını ve taleplerini dinledi.
Tütüncü, Hepiniz 15-20 yıl sonra bu ülkenin çok önemli güçleri olacaksınız. Sizler de dilerim ki, kendinizi çok iyi geliştirerek, geleceğe taşırsınız. Günün birinde görevi bizlerden devraldığınız zaman, bizim yaptığımız işlerin çok ötesinde işler yapmanızı arzu ediyorum. Biz, bizden öncekilerden aldığımız bayrağı ileriye götürmeye gayret ettik. Bunda da başarılı olduk. Sizlere daha derli toplu, daha güzel bir Türkiye ve şehir bırakmak istiyoruz. İfadesini kullandı.
Başkan Tütüncü, öğrencilere kitap hediye ederek, programını sonlandırdı.