Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Tütüncü bayramda vatandaşlarla
4 Ekim 2014, Cumartesi - 00:39Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kurban Bayramının sevincini, mutluluğunu ilçe halkıyla birlikte yaşadı. Kesim yerlerini denetleyen, vatandaşlarla bayramlaşan Tütüncü Kurban Bayramını ilçe halkıyla birlikte kutladı.
Başkan Tütüncü, Kurban Bayramını ilçe halkıyla birlikte kutluyor. Bayram namazının ardından Tütüncü, Zafer Kapalı Pazarı, Yenidoğan, Teomanpaşa, Toki kesim yeri ve Varsakta bulunan kurban kesim yerlerini dolaşarak, vatandaşlarla bayramlaştı.
İlçe halkı da, Başkan Tütüncünün bayram sevinçlerine ortak olmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü sabah namazından sonra Kepez Belediyesi kurban kesim yerlerini inceledi ve ilçe halkıyla bayramlaşarak, kurban bayramının tüm İslam alemine hayırlı olmasını diledi.
Kesim alanında kurbanlarını kesen ve böylelikle dini vecibelerini yerine getiren hemşerilerle birlikte olduklarını belirten Tütüncü, Vatandaşlarımızın kurban heyecanlarını paylaşıyoruz. Kurban sevinçlerine ortak olduk. Bunun yanı sıra belediyemizin ilgili görevli arkadaşlarımızla birlikte almış olduğumuz tedbirlerinde, vatandaşlarımızın talepleri istekleri doğrultusunda olup olmadığıyla bir denetlemeyi de aynı zamanda yaptıklarını söyledi. ifade etti.
Bu yapmış oldukları ziyaretlerle bir denetim yaptıklarını belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sözlerini şu cümlelerle tamamladı, Her zaman vatandaşlarımızla birlikteyiz. Kurban sevinçlerini de birlik ve beraberlik için de bu gün paylaşalım istedik. Vatandaşlarımızın kesim alanlarından memnun olması ve belediye hizmetlerimizin yeterli olduğunu gördüm. Kepez Belediyesi bayram süresinde vatandaşlarımızın mutlu huzurlu rahat bir bayram geçirebilmeleri için gerekli bütün tedbirleri almıştır.