Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Modern yollar yapıyoruz
1 Ekim 2014, Çarşamba - 20:37Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarının sürdüğü Yeni Emek Mahallesinde Şelale Caddesini ziyaret ederek, çalışmaları yerinde inceledi.
Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yeni Emek Mahallesi Şelale Caddesinin yollarını sıcak asfaltla kaplıyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarının sürdüğü Yeni Emek Mahallesinde Şelale Caddesini ziyaretinde yaptığı açıklamada, son dere eskimiş asfaltıyla çok ciddi manada trafik tehlikelerinin oluştuğunu söyledi.
Bu cadde güzel bir hale geldi
Başkan Tütüncü konuşmasında, İlçemizin en çok kullanılan transit yollarından biriydi ve buranın en güzel hale gelmesi için fen işleri müdürlüğümüz gerekli çalışmalarını başlattı. Diğer kurum ve kuruluşlarla birlikte, elektrik idaresinin hatları yer altına alması, sokak aydınlatmasının yapılması ve asfaltın sil baştan yenilenmesi suretiyle, bu caddeyi güzel bir hale getirdi. dedi.
Kepezin güzelliğine yaraşır hale getirmeliyiz
Yaklaşık 4400 metrelik yolda çalışma yaptıklarını bildiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sözlerini söyle tamamladı, Kütükçü köprüsüyle Varsak köprüsü arasında kalan kısım son derece modern bir yol haline geldi. Sorumluluğumuz dahilindeki tüm sokak ve caddelerini, Kepezin güzelliğine yaraşır hale getirmenin gayreti içerisindeyiz. Bu çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Kepezin gücüne yeni yollarla, yeni bağlantı yollarıyla daha modern caddeleriyle güç kazandırıyoruz. Kepezin gücüne güç katmaya, durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.