Son Haberler
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
Tütüncü Kent Ormanını tanıttı
29 Eylül 2014, Pazartesi - 18:52Kepez Belediye Başkanı ve Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) Başkanı Hakan Tütüncü, birlik üyesi belediyelere, Kent Ormanını tanıttı.
Türkiye Belediyeler Birliği ve AKBB işbirliği, 24-28 Eylül tarihleri arasında mevzuat bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Kepez Belediye Başkanı ve AKBB Başkanı Hakan Tütüncü de toplantıya katılan birlik üyesi 12 belediyenin başkanlarını ve birlik meclis üyelerini Kent Ormanında ağırladı.
Başkan Tütüncü, Antalyaya ikinci bir Vakıf üniversitesi kazandırdıkları YÖK Genel Kurulu toplantısında bulunmasından dolayı çok istemesine rağmen mevzuat bilgilendirme toplantısına katılamadığını belirtti.
Günde 20-25 bin kişi ziyaret ediyor
Belediye Başkanlarını ve meclis üyelerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Tütüncü, misafirlerine Kent Ormanı ve içerisindeki Kanuni Sultan Süleyman Otağı, Osmanlı Çeşmesi ve diğer sosyal tesislerle ilgili bilgi verdi.
Kent merkezinin kuş bakışı izlenebildiği Kent Ormanını, 1. dönemlerinde Antalyaya kazandırdıklarına değinen Tütüncü, 140 bin m2 alandan oluşan Kent Ormanını, günde 20-25 bin kişi ziyaret ettiğini aktardı.
Seyir terasında Kepez bilgilendirmesi
Tütüncü, Kanuni Sultan Süleyman Otağında sohbet ettiği belediye başkanlarına ve meclis yelerine daha sonra Kent Ormanını gezdirdi. Başkan Hakan Tütüncü, seyir terasında heyetle birlikte bir süre Kepez ve Antalya kent merkezini seyretti. Tütüncü, burada heyete Kepezle ilgili bilgi verdi.
Tütüncü, gezinin ardından misafirlerine otobüslerine kadar eşlik ederek uğurladı.