Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Tütüncüden Badaka yol brifingi
25 Eylül 2014, Perşembe - 18:51Başkan Hakan Tütüncü, Ak Parti Antalya Milletvekili Sadık Badaka, Karayolları Genel Müdürlüğü, Antalya Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile Kepezde açacakları yollarla ilgili, brifing verdi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak ile Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile ilçede açacakları yeni yollarla ilgili toplantı gerçekleştirdi. Başkanlık makamında gerçekleşen toplantıda Tütüncü, özellikle Batı Çevre Yolunun Kepez bölümüyle ilgili Badakı bilgilendirdi.
Tütüncü, Uncalı Mezarlığı kavşağından başlayacak olan yolun Kepez bölümünün, Duraliler ile Avni Tolunay mahallelerin ortasından geçeceğini aktardı. Başkan Hakan Tütüncü, Ünsal ve Santral mahallelerinin sınırlarından devam edecek olan yolun Korkuteli Kavşağında son bulacağını kaydetti. Tütüncü, 100 metre genişliğindeki çevre yolunun Kepez bölümünün 8 km uzunluğunda olduğunu da dile getirdi.
Başkan Tütüncü, toplantıda yolun geçeceği güzergahtaki mahallelerde yaşanan imar problemlerini de Sadık Badaka iletti.
Tütüncü, Karayolları Genel Müdürlüğü, Antalya Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile Kepezde açacakları yollarla ilgili Milletvekili Sadık Badak ile istişare ettiklerini belirtti.