Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepezin gücüne güç katıyoruz
25 Eylül 2014, Perşembe - 18:01Başkan Hakan Tütüncü, ilçe halkını sokaklarında, semt pazarında ve evlerinde ziyaret ederek, Kepezin gücüne güç kattıklarını söyledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sorunlara yerinde çözüm üretmek ve gönül birlikteliğini artırmak için gerçekleştirdiği semt pazarı ziyaretlerini, Beşkonaklılar ve Şelale mahallelerinde sürdürdü.
Başkan Tütüncü, Beşkonaklılar Mahallesinde semt pazarının ardından bölgedeki esnafı da ziyaret etti. Tütüncü, ziyaretlerde esnafın ve bölge sakinlerinin dile getirdiği belediyecilik hizmetleriyle ilgili problemlere çözüm üretti.
Tütüncü, Beşkonaklılar İlköğretim Okulunun bahçesine yaptıkları çadır tarzı spor salonuna da giderek, öğrencilerin hentbol maçını izledi.
Tütüncünün ziyaretlerine Beşkonaklılar Mahalle Muhtarı Mehmet Daban da eşlik etti.
Başkan Hakan Tütüncü, daha sonra Varsak Şelale Mahallesindeki semt pazarına giderek, esnafla ve bölge halkıyla bir araya geldi.
Yerel yönetim yerelde yapılır
Tütüncü, yaptığı açıklamada hizmetleri yaparken diğer yandan da cadde cadde, sokak sokak, pazar pazar vatandaşları ziyaret ettiklerini söyledi. Tütüncü, Yerel yönetim yerelde yapılır, diyoruz. Yerel yapılmasının en önemli şartı da vatandaşları bulundukları bölgede, mahallerinde ziyaret etmektir. Esnafımızı ziyaret ediyoruz, bir bardak çaylarını içiyoruz ve kendileriyle sohbet ediyoruz. Bu ziyaretlerimizin çok anlamlı olduğunu düşünüyorum. Ziyaretlerimize Ak Parti İl Başkanımız Yusuf İşeri Bey, teşkilat üyelerimiz, gençlik ve kadın kolları başkanlarımız, muhtarlarımız ve meclis üyelerimiz eşlik ediyor. Yani biz hep birlikte Kepezin gücüne güç katıyoruz, katmaya da devam edeceğiz. Açıklamasını yaptı.
Pazar ziyaretine, Ak Parti Kepez İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan da eşlik etti.