Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepez bölgemize yeni modern tesisler
24 Eylül 2014, Çarşamba - 18:29Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu nu makamında ziyaret etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu nu makamında ziyaret etti. Ziyarette, Hacıcaferoğlu ile Başkan Tütüncü ilçede yapılması planlanan projeler hakkında görüştü.
Bakanlık ile yeni modern tesisler kazandıracağız
Kepez bölgesinin spor tesislerinin olmazsa olmaz dediğimiz ilçelerimizden bir tanesi diyen Hacıcaferoğlu, sözlerine şöyle devam etti, Kepez Belediyesi olarak yer tahsisi ve spora verdiğiniz destek son derece önemlidir. Bizler için Kuzeyyakaya yapılan sentetik çim sahayı el ele verip beraber yapıyoruz ve bir aya kadar da hizmete açacağız. Kültür mahallesinde gençlik merkezide sona ermek üzerededir. Önümüzdeki süreçte Kepez Belediyesi ve Bakanlığımızla birlikte Kepez bölgemize yeni modern tesisler kazandıracağız. dedi.
Gerçekten spora çok büyük hizmet veren kurum
Kepez İlçesi nin hayata geçirilecek projelerle daha modern bir yerleşim yeri haline geleceğini belirten Başkan Tütüncü, Gençlik ve Spor Bakanlığı ülkemizin en önemli gençlik hizmetleri kurumumuz ve gerçektende spora çok büyük hizmet yapan önemli bir kurumumuz. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın güçleriyle, yerel imkanları birleştirdiğimiz zaman çok daha büyük hizmetleri ortaya koyma imkanlarımız olacak. Kuzeyyakaya kazandırdığımız ve önümüzdeki günlerde tamamlanacak olan sentetik çim futbol sahası ve spor kompleksi Gençlik ve Spor Bakanlığımızın ve belediyemizin el ele verip ortaya çıkan güzel tesis oldu. Bir zamanlar gençlerin çamurda top oynadığı yerde simdi sentetik çim sahası olan güzel bir spor kompleksi yükseldi. dedi.
Antalya ve Kepez gençliğine katkı sağlamalıyız
Tütüncü konuşmasını şöyle tamamladı, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzle bu güne kadar nasıl el ele verip önümüzdeki süreçte de çok daha farklı tesisleri bölgemize kazandırmalıyız. Antalya gençliğine Kepez gençliğine katkı sağlamak açısından güzel bir altyapı ortamı hazırlamalıyız. Belediye olarak tesisleşmeye çok önem veriyoruz. Tesisler olmadan sportif faaliyetleri gerçekleştirmek mümkün olmuyor. Bu anlamda güçlerimizi birleştirmeye ve güçlerimizi birleştirerek Kepezin gücüne güç katmaya geldik. Bugün ve yeni görevinizde de başarılar diliyorum.