Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Her şey güzel bir Antalya için
24 Eylül 2014, Çarşamba - 16:56Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sivil toplum kuruluşlarıyla Antalya yı en güzel hale getirebilmek için çaba sarf ettiklerini söyledi.
Başkan Hakan Tütüncü, Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Antalya Şubesi ne iadeyi ziyarette bulundu. Başkan Tütüncü, yaptığı konuşmada, sivil toplumla birlikte şehri yönetmeyi ve ortak akla ulaşabilmeyi önemsediklerini söyledi.
Bu amaçlarıyla demokrasinin temel ideali olan katılımcılığı artırmak istediklerine değinen Tütüncü, "Bu şehirde hepimiz yaşıyoruz. Bu şehri en güzel hale getirebilmek için de sivil toplum kuruluşlarıyla, meslek odalarıyla bir uğraşın içerisindeyiz. Belediyeler, elektrik mühendisleri, inşaat mühendisleri, makine mühendisleri, harita mühendisleri, şehir plancısı, peyzaj mimarı ve mimarlar olarak bu kenti birlikte yönetiyoruz." diye konuştu.
EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu na çalışmalarında başarılar dileyen Tütüncü, " EMO nun, şehirle ilgili düşüncelerini önemsiyoruz. Hep birlikte Antalyanın daha güzel olması için çaba sarf edeceğimize inanıyorum. Bu dönem EMO ile Antalya için güzel hizmetler yapmayı, birlikte çalışmayı arzu ediyoruz." dedi.
İşbirliği sözü
EMO Antalya Şube Başkanı İlhan Metin de " Kepez Belediyesi nde yapabileceğimiz her türlü çalışmanın içerisinde olacağız. Kapınızı, gönlünüzü, yüreğinizi, tüm imkanlarınızı bize açtınız. Teşekkür ederiz. İade ziyaretiniz bizi onurlandırdı. Kepezde yapılacak olan her türlü sosyal çalışmaya destek vermeye hazırız." açıklamasını yaptı.
Metin, üçüncüsünü gerçekleştirecekleri güneş sempozyumuyla ilgili Başkan Hakan Tütüncü den destek istedi.
Ziyarette, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Sağdur, belediye bürokratları ile EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri de hazır bulundu.