Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepez Futbol Takımı Lige 3 Puanla Başladı
22 Eylül 2014, Pazartesi - 20:36Antalya yerel ligler süper amatör B grubunda mücadele eden Kepez Belediye Spor ve Sanayi spor, Hasan Doğan Stadında sezonun ilk maçına çıktılar.
Antalya yerel ligler süper amatör B grubunda mücadele eden Kepez Belediye Spor ve Sanayi Spor, Hasan Doğan Stadında sezonun ilk maçına çıktılar.
Kepez Belediye Spor ve Sanayi Spor Hasan Doğan Stadında yaptıkları ilk maçta Kepez Belediye Sporun ilk yarı 1-0 üstünlüğüyle tamamlandı. 90 dakikanın sonunda maçı 3-2 alan Kepez Belediye Spor oldu.
2014 yılının ilk maçını, AK Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu ve AK Parti Kepez İlçe Başkanı Yusuf İşeri izlediler.
Soyunma odasında futbolcuları ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, futbolcularla yaptığı konuşmada şunları söyledi, Bu sene kulüp başkanımız önderliğinde hocalarımızla birlikte, zaten futbolda başarılı olan Kepezi çok daha üst noktalara taşıyacaksınız.
Futbolcuları yalnız bırakmayan Antalya Ak Parti Milletvekili Sadık Badak, sportmence bir sezonun olmasının altını çizerek, Kepeze yakışan bir sezon olmasını diledi.