Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepez Kart hayata geçiyor
20 Eylül 2014, Cumartesi - 19:58Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 70 Projesinden biri olan Kepez Kart uygulamasını Halk Bankasıyla düzenlediği imza töreniyle gerçekleştirdi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bu dönem hayata geçireceği 70 projesinden biri olan Kepez Kart uygulamasını, Halk Bankasıyla imzaladığı törenle gerçekleştirdi.
Kepez Belediyesinin gerçekleştirdiği Kepez Kart uygulaması Kepez Belediyesi Toplantı Salonunda imzalandı.
Kepezde hayat buldu
Kepez bölgesine aidiyet duygusunu, Kepez Kartla kazandırmak istediklerinin altını çizen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, seçim vaatlerimizden 70 projemizin içerisinde de olan Kepez Kart uygulaması artık Kepezde hayat buluyor. Bugün Halk Bankasıyla imzaladığımız protokol çerçevesinde bu planımızı gerçekleştirdik. Vatandaşlarımıza çeşitli noktalardan indirimlerin sağlanacağını ve esnaflarımızın daha çok kazanmaları bakımından çok önemli bir adım. ifadesini kullandı.
İki amaç için yapıyoruz
Seçim vaatlerinde ifade ettikleri gibi bu projeyi iki amaç için yaptıklarını belirten Tütüncü, konuşmasına şu sözlerle devam etti, Bunlardan birincisi bölgemizde oturan hemşerilerimizin kullanabilecekleri sadece onlara özel bir kredi kartı olması ve üye işyerlerinden yapılan alışverişlerde çok özel indirimlere yada bunun yanında önemli ödeme kolaylıklarına kavuşa bilmesiydi. İkinci amacımızda esnaflarımıza yeni imkanlar getirebilmek yerel yönetimler için önemli bir öncelik. Çünkü esnafı mutlu, çalışanı mutlu bir Kepezi meydana getirebilmek için bunu muhakkak yapmak zorundayız. Esnaflarımızın kar marjlarını artırabilmeleri için bu kolaylıkları hem vatandaşımıza hem de Kepez halkına sunmak istiyoruz.
Vatandaşımıza ve esnafımıza avantaj
Vatandaşlara belediye harç, vergi ödemelerinde kolaylık sağlayacak, belediyemize ödeyecekleri her kuruşu çok uygun ödeme koşullarına sahip olacaklarını belirten Tütüncü, konuşmasını şu sözlerle tamamladı, Vatandaşımıza ve bölgemizdeki esnafımıza çok önemli avantajlar sağlayacak ve aidiyet duygusu etrafında bölgemizdeki hemşerilerimizi birleştirebilecek. Bu kartın yaygınlaşmasıyla birlikte, çeşitli sosyal amaçlara dönük adımlarda yapılabilecek. İnanıyorum ki hem esnafımız hem de halkımız mutlu ve memnun olacaklar.