Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Şehrin ortak aklına önem vermeliyiz
10 Eylül 2014, Çarşamba - 20:37Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Makine Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şubesini ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Makine Mühendisleri Odası Antalya Şubesi, kendilerini ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü ağırladı.
Tütüncü Makine Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şubesi ziyaretine, Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Sağdur, Kepez Belediye Danışmanı Bahadır Çilek ve birim müdürleri de katıldı.
Çalışmalarınızı üyelerle paylaşıyoruz
Makine Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şubesi ziyaretinden dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye teşekkür eden Makine Mühendisleri Odası Başkanı Ümit Büyükeşmeli, yaptığı konuşmada, Kepez Belediyesinin yapmış oldukları çalışmaları yakından takip ediyoruz. Başarılı çalışmalarınızı üyelerimizle paylaşıyoruz. Makine Mühendisleri Odası olarak Burdur ve Ispartayla birlikte Manavgat, Alanya ,Bucak ve Finike çalışmaları devam ediyor. İlgili çalışmaların yanında meslektaşlarımızın sorunları ve alanlarıyla ilgileniyoruz. ifadesini kullandı.
Paylaştığımız şehirler çok daha büyük
Biz inanıyoruz ki ortak yaşadığımız, paylaştığımız şehirler çok daha büyük anlam ifade ediyor diyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, konuşmasına şöyle devam etti, Geçtiğimiz dönemde de ortak aklın yön göstericiliği, hep bizim için önemli oldu. Mimar ve Mühendis odaları da şehrin ortak aklına katkı veren çok önemli sivil toplum kuruluşları. Bu bakımdan sivil toplum kuruluşu mantığı içerisinde çok önemsiyoruz. Sivil toplum kuruluşları şehrin ortak aklına da çok ciddi manada katkı koyduklarını düşünüyorum. Özellikle yeni şehirleşme hamleleri atan bizim ilçemizin de şehirleşmesi için vermiş olduğumuz uğraş ve gayrette bu ortak aklın yol göstericiliğine, ihtiyacımız olduğunu her vesileyle ifade ettim.
Kendi meslek mensuplarının menfaatini korumalıyız
Tütüncü konuşmasının sonunda şu sözleri söyledi, Şehrin ortak aklına katkı vermek, şehrin daha güzelleşmesi anlamında, sosyal sorumluluk çerçevesinde doğru bildiklerinizi ifade ediyoruz. Kendi meslek mensuplarınızın, oda üyelerinin hukuklarını, menfaatlerini korumak çok önemli. Bu noktada belediyeler olarak bize önemli görevler düştüğünün bilincindeyiz.