Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kardeşlerimiz olarak canımızsınız
9 Eylül 2014, Salı - 18:14Bu yıl 10su düzenlenen Dinekliler şenliğine, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi Meclis Üyesi Serhat Demir, Dinekliler Fahri gönüllüsü Hüseyin Ateş, Aşağı Dinek Muhtarı Osman Ertekin ve Antalyada yaşayan Dinekliler katıldı.
Dinekliler şenliğinde bir konuşma yapan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü; Sizler Şarkikaraağaçın Dinek Köylüleri olarak oradan çıkıp gelmiş, Antalyada yaşayan kardeşlerimiz olarak canımız ciğerimizsiniz. Özellikle ifade etmek istiyorum. Sizin gibi aynı topraktan gelip, burada bu büyük şehirde yaşayan hemşerilerin yılda bir defada olsa kaynaşmak, sohbet etmek, muhabbetlerini artırmak için bir araya gelmeleri böylesi güzel bir günü tertip etmeleri, büyük bir memnuniyet vesilesidir. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun. diye konuştu.
Bu yıl 10su düzenlenen geleneksel Dinekliler şenliğinde, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye, Dinekliler Fahri gönüllüsü Hüseyin Ateş ve Aşağı Dinek Muhtarı Osman Ertekin katılımlarından dolayı, Türk Bayrağı ve plaket takdim ettiler.