Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Her zaman esnaf dostuyuz
6 Eylül 2014, Cumartesi - 21:36Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Pazarcılar Odasını ziyaret ederek, yeni dönemlerinde kapalı pazarlar yapılacağının müjdesini verdi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Pazarcılar Odası Başkanı Yusuf Öztürkü makamında ziyaret etti.
Başkan Hakan Tütüncünün Pazarcılar Odasına yaptığı ziyarette, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Yusuf İşeri, Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatı ve Kepez Belediyesi meclis üyeleri de eşlik etti.
Hakan Tütüncünün, yapmış olduğu ziyaretten memnun olduklarını bildiren Pazarcılar Odası Başkanı Yusuf Öztürk, sözlerine söyle devam etti, Esnaflarımızın bir lirasını bile nasıl artırırız mantığıyla çalıştığınızı biliyorum. Biz esnaflar için çalışıyoruz, sizlerde Kepez halkı için çalışıyorsunuz. Esnafımız için yapmış olduğunuz çalışmalar için teşekkür ediyorum.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü yapmış olduğu açıklamada, Yeni dönemimiz de Pazarcılar Odasıyla iş birliği yaparak pazarcı esnafımız için yeni projeler var. Pazarı kullananlar vatandaşlarımız olduğu için onlarında alış-veriş yaparken modern pazarlarda hizmet almalarını sağlamalıyız. dedi.
Kepez Belediyesi olarak her zaman yanında yanı başında oldukları esnafın daha çok kazanmalarını ve daha iyi ortamlarda iş yapabilecekleri çalışmaları sürdürdüğünü söyleyen Başkan Tütüncü, konuşmasının devamında, Belediyemiz, Pazarcılar odasının ve esnafının emrine amadedir. Bizim her zaman esnaf dostu bir belediye olduğumuzu biliyorsunuz. Geçtiğimiz beş yıllık zaman zarfında, esnafımızı hiç üzmedik ve hep yanı başlarında olduk. Esnaf bu toplumun temelini oluşturuyor. Eğer esnaf mutlu olursa toplum mutlu oluyor. Esnaf para kazanırsa ekonomi düzgün olur. Bizim yerel yönetimler olarak, devlet olarak esnafa çok ayrı bir ilgi ve alaka göstermemiz gerekiyor. Biz göstermeye gayret gösterdik ve gösteriyoruz. diye konuştu.