Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Gülverende yeni dönem başlıyor
5 Eylül 2014, Cuma - 21:05Gülveren Pazarını ziyaret eden Başkan Hakan Tütüncü, imara uygun yapılaşmanın, alt ve üs yapı çalışmalarının tamamlandığı bölgeye yeni dönemde eğitim, kültür ve spor alanında yatırım yapacaklarını açıkladı.
Sadece seçim döneminde değil, her gün halkıyla birlikte olma anlayışını benimseyen Başkan Hakan Tütüncü, semt pazarlarını, mahalleleri ziyaret ederek Kepezlilerle kucaklaşmaya devam ediyor. Başkan Tütüncü, periyodik aralıklarla gerçekleştirdiği semt pazarı ziyaretlerini Gülveren Mahallesinde kapalı semt pazarında sürdürdü.
Tütüncü, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Yusuf İşeri ile pazardaki tüm tezgâhları dolaşarak, esnafa bol kazançlar dileğinde bulundu. Tütüncü, esnafının dile getirdiği pazar yerindeki sıkıntıları çözmek için gerekenin yapılacağını ifade etti. Pazarda alışveriş yapan vatandaşların da yaşadıkları bölgeyle ilgili hizmet taleplerini dinleyen Başkan Hakan Tütüncü, hizmet taleplerinin karşılanması için gerekenin yapılacağını kaydetti.
Kültür, eğitim, spor alanında yatırım
Tütüncü, pazarın kuzeyindeki gecekonduların mülkiyet probleminin çözümüne yönelik çalışmalarda sona gelindiğini, yakın bir zamanda bölge halkına çözümle ilgili müjdeyi vereceklerini aktardı. Tütüncü, Gülveren, Yeşilyurt ve Yeni Şafak mahallelerinde imara uygun yapılaşmanın, alt ve üst yapıyla ilgili çalışmaların tamamlandığını belirterek, Yeni dönemde bölgenin kültür, sosyal, spor ve eğitim alanındaki taleplerini hızlı bir şekilde karşılayacağız. Bu bölgede kültür merkezi, açık yüzme havuzu ve semt spor sahaları yapacağız. Bu yatırımların proje çalışmaları devam ediyor. Yine bölgeye nitelikli eğitim kurumları kazandırmak için de Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile çalışmalarımız sürüyor. açıklamasını yaptı.
Bölgeye kent parkı geliyor
Pazar ziyaretinde vatandaşlara kent parkı müjdesini de veren Tütüncü, eskiyen, hizmet veremez hale gelen, ihtiyaçları karşılayamayan bölgedeki Tek Sarnıç Parkını, kent parkı olarak yeniden düzenleyeceklerini belirtti. Başkan Hakan Tütüncü, proje hazırlığı devam eden kent parkının inşasına 2015 yılı içerisinde başlanılacağını belirtti.
Pazarcı esnafı ve vatandaşlar da Başkan Tütüncüyü sürekli yanlarında olmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Ziyarete, Kepez Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Kepez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri de eşlik etti.