Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepezde Akdeniz - Marmara işbirliği
5 Eylül 2014, Cuma - 17:58Marmara Belediyeler Birliği İştirak Şirketi Müdürü Yeşim Bayraktaroğlu ve Akdeniz Belediler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, kurumlar arası eğitim ve tecrübe paylaşımı için fikir birliğine vardı.
Marmara Belediyeler Birliği İştirak Şirketi Müdürü Yeşim Bayraktaroğlu, Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti.
Toplantıda, Marmara ve Akdeniz birlikleri arasında eğitim ve tecrübe paylaşımı için fikir birliğine vardı.
Türkiyenin son 10 yıl içerisinde belediyecilik anlamında altın çağı yaşadığını belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ülke olarak belediyecilik anlayışında birçok dünya ülkesinden üstünüz. Türkiyede çok çok güzel icraatlar yapılıyor. Eskiden belediyecilik izlenimleri için Türkiyeden, bazı dünya kentlerine gidilirdi. Şimdi, dünyanın çeşitli yerlerinden başta İstanbul ve Ankara olmak üzere Türkiyenin birçok belediyesine ziyaret ediliyor. dedi.
İstanbul ve Ankarada Dünyanın örnek aldığı birçok projenin olduğunu belirten İştirak Şirketi Müdürü Bayraktaroğlu, Akdeniz Belediyeler Birliği ile işbirliği içinde çalışmak istiyoruz. Eğitim ve tecrübe paylaşımı, kentlerin gelişimi ve gelecek nesiller için çok önemli. Her türlü destek vermeye hazırız. ifadesini kullandı.
Konuşmaların ardından Marmara Belediyeler Birliği İştirak Şirketi Müdürü Bayraktaroğlu, Başkan Tütüncüye bir tablo hediye etti.