Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Zabıtayı takdir ediyorum
5 Eylül 2014, Cuma - 17:47Zabıta Teşkilatının, 188. Kuruluş yıldönümünü kutlayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Zabıta personelinin özverili çalışmalarını takdir ettiğini söyledi.
Başkan Hakan Tütüncü, Zabıta Teşkilatının 188. Kuruluş yıldönümünü dolayısıyla Zabıta Müdürlüğü personelini makamında kabul etti.
Başkan Tütüncü, kendisine çiçek takdim eden zabıta personelinin 188. Kuruluş yıldönümünü kutladı.
Kabulde bir konuşma yapan Başkan Tütüncü, Zabıta Teşkilatının belediyenin en önemli hizmet kolu olduğunun altını çizdi. Zabıtanın, vatandaşların huzur ve güven içerisinde bir şehir yaşamalarının en önemli teminatı olduğuna işaret eden Tütüncü, Zabıtanın görev, yetki ve sorumluluklarına baktığımız zaman, vatandaşlarımızın hayatlarındaki pek çok noktayı ilgilendiren konularda kendilerine düzenleyici, kontrol edici yetkiler tanımaktadır. Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personelinin de özverili çalışmalarının ne kadar yoğun olduğunu gayet iyi biliyorum ve kendilerini başarılı çalışmalarından dolayı takdir ediyorum. ifadesini kullandı.
Zabıta belediyenin yüzüdür
Tütüncü, zabıtanın belediyenin aynası olduğuna işaret ederek, konuşmasını şöyle sürdürdü: Zabıta Teşkilatı, belediyenin vatandaşa karşı görünen en önemli yüzüdür. Zabıta Müdürlüğümüz personelinin bu hassasiyeti taşıyarak çalıştığını gayet iyi biliyorum. Bundan sonrada çalışmalarınızı aynı istikamette sürdürmenizi ve zabıta faaliyetleri noktasında vatandaşlarımızın beklentilerini en güzel şekilde vermenizi arzu ediyorum. 188. Kuruluş yıldönümü Zabıta Teşkilatına ve tüm belediyemize hayırlı uğurlu olsun.
Zabıta Müdürü Ali Arslan da personelinin özlük haklarının, çalışma ortamının iyileştirilmesine yönelik çalışmalarından ve gösterdiği ilgiden dolayı Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür etti.
Günün anısına hatıra fotoğrafının çekilmesiyle kabul sona erdi.