Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Tütüncü ziyaret ediyor Kepezli mutlu oluyor
3 Eylül 2014, Çarşamba - 18:13Kepez halkı, 30 Mart Mahalli Seçimlerinde 2. kez göreve getirdikleri Başkan Hakan Tütüncünün, sürekli yanlarında olmasının mutluluğunu yaşıyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçenin prestijini artıran yatırımları sürdürürken, diğer yandan da sokağa inerek hem halkıyla olan gönül bağını güçlendiriyor hem de problemlere yerinde çözüm üretiyor.
Göreve başladığı günden bugüne haftanın 7 günü halkın içerisinde olmaya özen gösteren Başkan Tütüncü, Kanal ve Varsak Karşıyaka mahallelerinde semt pazarlarını gezdi.
Başkan Tütüncü, daha öncede birçok kez gittiği pazar yerlerini, vatandaşlarla kurduğu gönül bağını pekiştirmek, hizmetle ilgili sorunları yerinde dinlemek amacıyla yeniden ziyaret etti. Tütüncü, 5 saate yakın süren ziyaretlerde tüm pazarcı esnafının ve alışveriş yapan vatandaşların tek tek ellerini sıktı, hizmetle ilgili sorunlarını dinledi.
Tütüncü, kimi vatandaşların isteklerini not alırken, bazı problemleri de bürokratlarını telefonla arayarak yerinde çözdü.
Vatandaş ziyaretlerden memnun
Pazarcı esnafı ve vatandaşlar da belediye başkanlarını sürekli yanlarında görmekten ve dertlerini başkana birebir anlatmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Pazarcı esnafı ve vatandaşlar, Başkan Tütüncünün, periyodik aralıklarla pazar yerlerini ziyaret etmesinden duydukları memnuniyeti de dile getirdiler.
Başkan Hakan Tütüncü, pazar yerlerinin ardından Varsak Karşıyaka Mahallesinde bulunan ve 120 çalışanı olan İlerya Tekstilin üretim tesisini de gezdi. Tütüncü, şirket yöneticileriyle birlikte tesisteki üretim birimlerinde incelemelerde bulundu. Tütüncü, Kepezin ve ülkenin istihdamına sağladıkları katkıdan dolayı şirket yöneticilerini kutladı.
Ziyaretlere, Kepez Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti Kepez İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan, Kepez İlçe Yönetim Kurul Üyeleri de eşlik etti.