Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepez Kart hizmete giriyor
2 Eylül 2014, Salı - 18:42Kepez Belediyesi 01Eylül 2014 olağan Meclis toplantısı, Kepez Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşti.
2014 Eylül ayı olağan meclis gündeminde ek maddelerle birlikte 26 madde oy birliğiyle onaylandı.
Görüşülen maddeler arasında var olan, Kepez Kart logolu kredi kartı projeside, Kepezdeki vatandaşların daha rahat vergi borçlarını ödeyebilmesi ve taksit olanağından yararlanabilmesi için Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye tam yetki verdi.
Kepez Kart sayesinde, Emlak, çevre temizlik, ilan reklam ve diğer vergilerin ödemelerinin ve takip işlemlerini kolaylaştıracak, istenirse tüm bu vergi ve ödemelerin taksitli olarak ödenmesini sağlayacak. Kepez Kart programına üye iş yerlerinden yapılacak alışverişlerde vatandaşlarımız, indirim, taksit, nakit puan, kampanya avantajlarından yararlanmasını, esnafımızın gelirinin artmasını sağlayacak. Vatandaşlarımız belediye tesis ve hizmetlerinden indirimli olarak yararlanacak.
Kepez Belediyesinin 01 Eylül 2014 Meclis toplantısında, ek madde olarak gündeme alınan Şafak mahallesi 4259 sokağa, Turgut Reis Ortaokulunda öğretmenlik yaptığı dönemde kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Azem Akkayanın ismi verildi.