Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Akdenizde BAKA ve AKBB işbirliği
19 Ağustos 2014, Salı - 17:51Kepez Belediyesi ve Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) Başkanı Hakan Tütüncü, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Genel Sekreteri Tuncay Engini makamında ağırladı.
Sürdürülebilir yerel kalkınmada öncü ve etkin, uluslararası tanınırlığa sahip bir ajans olmak istediklerini belirten genel Sekreter Engin, Tütüncünün Kepez Belediye Başkanlığı yanında, Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı seçilmesinin kendileri için büyük şans olduğunu ifade etti.
Başta Antalya olmak üzere Isparta ve Burdurda BAKA ile birlikte sürdürülebilir kalkınma için iş birliği yapacaklarını ifade eden Kepez Belediyesi ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, Bütüncül bir yaklaşım ile yerel potansiyeli harekete geçirerek Akdeniz çanağının daha da kalkındırılması gerekiyor. Çalışmaların verimli olması için birlik ve beraberlik şart.dedi.
Tespit ve çözümlerle sektörün aktörleriyle birlikte hareket etmek adına BAKAya güvendiklerini söyleyene Başkan Tütüncü, Turizmin çeşitlendirilmesi, sezonun 12 aya yayılması Akdenizin en önemli konularından. Akdenizin dinamiklerini hep birlikte daha da harekete geçireceğimden hiç şüphem yok. ifadesini kullandı.
Katılımcı, yenilikçi, tarafsız ve çözüm ortaklı projeleri birlikte hayata geçireceklerini kaydeden Başkan Tütüncü, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Genel Sekreteri Tuncay Enginden de destek aldı. Konuşmaların ardından heyet ve Başkan Tütüncü, hep birlikte günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.