Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepezde Müzik Seni Çağırıyor
8 Ağustos 2014, Cuma - 18:55Kepez Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Çocuk Korosu ve Gençlik Orkestrası için başvurular başladı.
Müzik Seni Çağırıyor sloganıyla başlatılan kurslar, kayıtların ardından seçmelerle devam edilecek. Ekim ayında başlayan eğitimler ise Haziran ayına kadar sürecek.
Müzik dallarında yeteneği olanlara, açtığı kurslarla eğitim imkanı sunan Kepez Belediyesinin THM ve TSM kurslarına 18 yaş üstü, Çocuk Korosuna ise 6-13 yaş arası Antalyalılar başvurabilecek. Kurs sonunda ise öğrencilere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilecek.
Antalyada ilçe belediyeler olarak en kapsamlı müzik kursunun Kepez Belediyesi tarafından verildiğini belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Müzik kurslarımız yıllar geçtikçe çok daha fazla ilgi görüyor. Kepez, her alanda atağa kalkan bir ilçe oldu. Antalyanın arka bahçesi olarak görülen Kepez, kültürle, sanatla, müzikle dolu bir ilçe haline geldi. dedi.
Ücretsiz olan kurslar için başvuru formları, internet üzerinden ve Erdem Bayazıt Kültür Merkezinden alınabilecek. Bilgi için ise 0242 325 60 60 numaralı telefon aranabilecek.
![](\"/uploads/oldnews/haberler/2014/08/P1020441.jpg\")
![](\"/uploads/oldnews/haberler/2014/08/DSC_7359.jpg\")