Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Varsak Yaylasında Tütüncü coşkusu
4 Ağustos 2014, Pazartesi - 19:31Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaptıkları hizmetlerle Varsakı şehirleştirirken, Varsak Yaylasının da problemlerini çözdüklerini söyledi.
Başkan Hakan Tütüncü, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Yusuf İşeri ile Korkutelindeki Varsak Yaylasını ziyaret etti. İlgiyle karşılanan Başkan Tütüncü, yaptığı konuşmadaAntalya da Kepez in yeri bir bambaşka. Kepezde ise Varsak ın yeri bambaşka. dedi.
Geçtiğimiz dönem en çok hizmeti götürdükleri yerlerin başında Varsakın geldiğini anımsatan Tütüncü, Birçok yerde Varsak ın ayrıcalığı ne, diye soruyorlar. Her tarafa farklı hizmetler götürüyoruz ama gönlümüzdeki sevgileri, saygıları ve muhabbeti derin olduğundan dolayı en güzel hizmetleri Varsaka yaptık. ifadesini kullandı.
Yaylaya tam hizmet
Tütüncü, Korkuteli ndeki Varsak Yaylası nı geçmiş yıllarda birçok kez ziyaret ettiğinin altını çizerek, konuşmasını şöyle sürdürdü: 2009 dan bugüne Varsak Yaylası nın her türlü sorununun çözümüyle yakından ilgilendik, ilgileniyoruz, ilgilenmeye de devam edeceğiz. Geçtiğimiz dönem İl Özel İdaresi nin Varsak Yaylasında yapması gereken hizmetlerin birçoğunu yaptık. Yolların asfaltlanmasından tutun, çöp konteynırların gönderilmesine ve diğer problemlerle, vatandaşların hizmetkarı olarak yakından ilgilendik, ilgilenmeye de devam edeceğiz.
Hizmet takdiri teşekkürü
Varsaklılara, seçimlerde Ak Partiye verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Tütüncü, Biz hatırları ömürlük kabul etmiş bir kültürden geliyoruz. Varsaklıların hatırı gönlümüzde ömürlüktür. Ne zaman milletin iradesi tecelli etmek üzere sandıklar sizin önünüze geldiğinde Varsaka yapılan hizmeti de Antalya ya yapılan hizmeti de Türkiye ye yapılan hizmeti de en güzel şekilde takdir ettiniz. En yüksek oyu verdiniz. Sizlere teşekkür ederim. diye konuştu.
Tütüncü, Varsaklılardan, Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için oy istedi.
Başkan Hakan Tütüncü, Taşkesiği Yaylasını da ziyaret ederek, yayla sakinlerinin yayla yolu ve cami ile ilgili isteklerini dinledi.
Ziyaretlere, Meclis Üyeleri Ali Fidan, Mehmet Yarbaş, İsa Sarpdağ ve Dilaver Tanık da eşlik etti.