Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Antalyaspor için her türlü desteğe hazırız
2 Ağustos 2014, Cumartesi - 21:00Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Büyük Antalyaspor Derneği üyeleriyle Zerdalilik Mahallesindeki dernek binasında bir araya geldi.
Antalyaspora destek için nelerin yapılabileceği konuşulduğu toplantıya, Başkan Tütüncünün yanı sıra, Kepez Belediyespor Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, dernek yönetim kurulu üyeleriyle çok sayıda taraftar katıldı.
Antalyaspor sevgisini şehirde yaşayan herkese aşılamak gerektiğini belirten Başkan Tütüncü, Özellikle bizim bölgede çok sayıda çocuk ve genç var. Burada Antalyaspor ile gönül bağı kurulmalı. 3 büyük takım diye tabir ettiğimiz İstanbul takımlarına sempati duyuluyor. Ama bu şehrin bir takımı var. Kurumsal yapısı içerisinde halkla ilişkiler çalışması yapmak ve onları yerel yöneticiler olan bizler de katkı vermeliyiz. Bizler, Antalyaspor için her türlü desteğe hazırız. Kitlesel destek için de taşın altına elimizi hep birlikte koymalıyız. dedi.
Geçtiğimiz günlerde Antalyaspordan aldıkları 5 bin formayı Kepezde çocuklarla buluşturmaya devam ettiklerini söyleyen Başkan Tütüncü, Gerek ziyaretlerimiz, gerek internet ortamı gerekse de telefon aracılıyla bizden forma talebinde bulunuyorlar. Biz de hiç birini kırmıyoruz. Ve onlara formalarını ulaştırıyoruz. Bu çocukların Antalyaspora olan sevgi ve farkındalığı arttırdı. ifadesini kullandı.
Çocuklara ne kadar çok ulaşılırsa, şehirde Antalyaspor sevgisinin nesilden nesle geçip gittikçe artacağını belirten Başkan Tütüncü, Forma aracılığıyla Antalyaspor o çocukların odasına, üzerine sonra da kalbine girmiş olacak. Odalarında duvarına asacaklar. Dışarıda o formayı giyecekler. Antalyasporla koordine olunup evleriyle yetinmeyip okullarına sokaklarına da gidilmeli. Yapılan çalışmaların devamının gelmesi lazım. Yoksa sabun köpüğü gibi emekler yok olur gider. diye konuştu.
Karşılıklı sohbetin ardından dernek üyeleri ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hep birlikte toplu olarak fotoğraf çektirdi.