Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Göksuya Tütüncüden 4. Park
25 Temmuz 2014, Cuma - 17:57Yeni park, geçtiğimiz dönem yolu açılan ve asfaltlanan Altınkaya Sitesinin yanındaki 2 bin 800 m2lik alana yapılıyor.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından inşa edilen parkta basketbol sahası, üzeri kapalı oturma alanları, açık hava spor aletleri ve çocuk oyun grubu yer alacak.Çimlendirilecek olan parka, çeşitli türde ağaç fidanları da dikilecek. Bu parkta da yürüyüş alanlarındaki kaldırımlarda görme engelli vatandaşların yürürken yolarını takip etmeleri için oluklu takip taşları kullanıldı. Parkın girişleri de tekerlekli sandalyelerin kolayca geçebileceği şekilde projelendirildi. Parkın inşasıyla site sakinlerinin şikâyetçi olduğu görüntü kirliliği de ortadan kaldırılmış olacak.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü döneminde daha önce Göksu Mahallesine 3 park inşa edilmişti.Yine Tütüncü döneminde Göksuda 12 bin 670 metre yeni yol, 14 bin metre sathi asfalt, 6 bin metre sıcak asfalt, 4 bin 500 m2 kaldırım, 1225 metre yağmur suyu drenaj çalışması gerçekleştirilmişti.