Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Sporun adresi Kepez
23 Temmuz 2014, Çarşamba - 19:02Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Özkan Mutlugil ve heyeti, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü ziyaret etti.
Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Özkan Mutlugil ve heyeti, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti.
Ziyarette, Voleybol Federasyonu ve Kepez Belediyesinin birlikte gerçekleştirecekleri projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Kepez Belediyesinin başta voleybol olmak üzere birçok spora destek verdiğini belirten Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Özkan Mutlugil, Birçok il ve ilçeyi, voleybol merkezi haline getirmek istiyoruz. 6-12 yaş arası çocuk ve gençlerin aktif rol alacağı projelerde, lisanslı voleybolcu sayısını arttırmayı düşünüyoruz. Gençliği ve çocukları küçük yaşta voleybolla yani sporla buluşturduğumuz zaman, ülke olarak sporda şiddeti en aza indireceğimiz düşüncesindeyim. dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Göreve geldiğimizde Kepezde voleybol takımı yoktu. Kepezde ilk voleybol takımını biz kurduk. Çocukların ilçede ve şehirde sporla buluşmasına çok büyük önem veriyoruz. Kepezde, başta voleybol olmak üzere birçok branşta binlerce çocuğumuz, hem spor yapıyor hem sağlıklı olarak yetişiyor. ifadesini kullandı.