Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Komşuluk Kepezde gelişiyor
21 Temmuz 2014, Pazartesi - 19:16Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, evinin yer aldığı Yeşiltepe Mahallesinde bulunan komşularıyla, iftarda bir araya geldi.
Ramazan ayında çeşitli vesilelerle vatandaşların iftar sofralarına konuk olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, mahallesi olan Yeşiltepedeki komşularıyla buluştu.
Eşi Ayşe Tütüncüyle birlikte katıldığı iftarda Başkan Tütüncü, yemek öncesi komşularıyla tek tek ilgilenip, onlarla uzun uzun sohbet etti.
Mahalleli ile iftarda bir araya gelme geleneğini sürdüren Başkan Tütüncü, onlarla aynı sofrayı paylaştı. Aileleriyle birlikte iftara katılan komşular, belki de hiç görmedikleri karşı komşularını tanıma fırsatı buldu. Samimi ve içten iftar sofrasında yenen yemek sonrası ise dua edildi.
Ramazan ayının birlik ve beraberlikleri kuvvetlenmesi için vesile olduğunu belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Bizler, Komşun açken tok yatan mümin değildir sözünü benimseyen bir ecdadız. Bu sözün ne anlama geldiğini yüreğimizde hissetmeliyiz. Ramazan ayı bolluk ve bereketin en çok olduğu kutsal aydır. Bilinç içerisinde bütün Müslüman kardeşlerimizin Ramazanın ayının insanlık alemine, hayırlar ve hidayetler getirmesini Rabbimizden niyaz ederim. dedi.