Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Tütüncü Yerel Kalkınma Yerelde Başlar
16 Temmuz 2014, Çarşamba - 19:43Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı olarak ilk resmi ziyaretlerini gerçekleştirdi.
Kepez Belediye Başkanı ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, ilk resmi ziyaretlerini Kızılkaya Belediye Başkanı Canan Atasoy, Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, Ağlasun Belediye Başkanı Aydın Kaplan, Burdur Belediye Başkanı Ali Orhan Ercengiz ve Burdur Valisi Hasan Kürklüye yaptı.
Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncüye ziyaretlerinde, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Yusuf İşeri, Kepez Belediye Meclis Üyesi Rüştü Peker ve Akdeniz Belediyeler Birliği Danışmanı Adlıhan Derede eşlik etti.
Antalyadan hareket eden Başkan Tütüncü, ilk olarak Kızılkaya Belediyesine uğrayarak, Başkan Canan Atasoya konuk oldu. Daha sonra Bucak Belediyesine geçen Tütüncü, Süleyman Mutlu ile görüştü. Ardından Ağlasun Belediyesine geçen Başkan Tütüncü, burada Aydın Kaplan ile bir araya geldi. Daha sonra Burdur Belediyesine geçerek Ali Orhan Cengizle görüşen Tütüncü, son olarak Burdur Valisi Hasan Kürklüye konuk olarak ziyaretini tamamladı.
Güzel çalışmaları gerçekleştireceğiz
Başkan Hakan Tütüncü yapmış oldukları ilk resmi ziyarette şunları söyledi, Yapmış olduğumuz bu ziyaretler, karşılıklı hem fikir alışverişlerimizin ve bundan sonra belediyeler birliği çatısı altında yapacak olduğumuz hizmetleri gösteriyor. Bununla birlikte tecrübe paylaşımı noktasında çok önemli katkılar veriyor. Güzel çalışmaları gerçekleştirecek, bir belediyeler birliği hedefi içerisindeyiz ve bunun için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Yerel Kalkınma Yerelde Başlar
Konuşmasının devamında, Yerel kalkınmanın sağlanması bakımından, yerel kalkınma yerelde başlar prensibiyle çok faydalı ve çok yararlı çalışmalar olacağına inanıyorum. İyi niyet zemininde arkadaşlarımızla birlikte adımlar atmaya devam edeceğiz. Yerel yöneticilerimizle birlikte, belediyelerimizle birlikte şehirlerimizi daha da güzelleştirmeye el birliğiyle, gönül birliğiyle devam edeceğiz. dedi