Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepezde sağlıklı nesiller yetişiyor
15 Temmuz 2014, Salı - 17:55Kepez Belediyesinin, 2 binden fazla öğrencinin kayıt yaptırdığı yaz dönemi spor okulu, 9 branşta spor eğitimi vermeye devam ediyor.
Antalyanın en büyük spor okulu olan Kepez Belediyesinin yaz spor okulu, 9 branşta eğitim vermeye devam ediyor. Futbol, basketbol, tenis, karate, voleybol, wushu, tekvando, güreş ve boks branşlarında 2 binden fazla genç, program dahilinde eğitmenler tarafından spor eğitimi alıyor.
Amatör sporlara destek ve çocukların zihinsel, bedensel, sosyal ve kültürel gelişmesine katkıda bulunmak, sağlıklı nesiller yetiştirilmesi amacıyla düzenlenen Yaz Spor Okulunda gençler, her gün yapılan programlar sayesinde daha sağlıklı hale geliyor. Kayıtları 2 Haziran 2014 tarihinde başlayan yaz spor okulu, 29 Ağustosta sona erecek.
Spor okulunda; futbol eğitimi Hasan Doğan Stadında, salon sporları eğitimleri Kepez Turgut Özal Arenada ve tenis branşı eğitimi kulüp binasının yanındaki kortlarda veriliyor. Uzman antrenörlerin görev yaptığı spor okulunda başarılı olan öğrenciler, Kepez Belediyespor Kulübünün amatör branşlarına seçilme fırsatı yakalayacak.
Çocukların ve gençlerin sporun yapmanın yanında sosyalleştiğini de belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Spor sayesinde Kepezde sağlıklı nesiller yetişiyor. Burayı sadece spor okulu olarak görmemek gerek. Genç ve çocukların sosyalleşme ortamının yanı sıra eğitmenler sayesinde iyi bir birey olma noktasında eğitim veriliyor. dedi.